İADE VE DEĞİŞİMLER

– Öncelikle CHN Alüminyum gardrobunda iade ve değişim yapmak alışveriş yapmak kadar kolaydır. CHN Alüminyum’un Gardrobundan yapacağınız alışverişlerin kargo ücreti tarafımıza aittir.Değişim için ürünü anlaşmalı olduğumuz kargoya bedelini ödeyerek iade için ise ürünü faturası ile birlikte anlaşmalı olduğumuz kargoya kargo bedelini ödeyerek teslim ettikten sonra ürünün elimize ulaşmasını beklemeniz yeterlidir.Ürün tarafımıza ulaştığında alışveriş tutarınız derhal tarafınıza iade edilir.

• Satın aldığım ürünü geri vermek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Aldığınız ürünlerden herhangi bir sebeple memnun kalmazsanız faturasi olmak sarti ile 15 gün içinde iade edebilir, para iadesi alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken info@chnexport.com’a konu ile ilgili bir mail atmanız olacaktır. İade etmek istediğiniz ürünü dilediginiz kargo ile sadece kargo ucretini ödeme şartı ile yapabilirsiniz.

• Satın aldığım ürünleri değiştirmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Memnun kalmadığınız veya herhangi başka bir neden ile değiştirmek istediğiniz ürünler için 15 gün boyunca değişim hakkınız bulunmaktadır. Konu ile ilgili olarak info@chnexport.com’a mail atabilirsiniz ve istediğiniz diğer bir ürün ile değişimini urunu teslim aldiktan itibaren 15 gun icerisinde olmak kosulu ile kargo bedelini ödeyerek gerçekleştirebilirsiniz.

• Aldığım ürün hasarlı / arızalı çıktı. Ne yapmalıyım?

Eğer chnexport.com’den aldığınız ürün hasarlı veya arızalı ise 15 gün içinde iade edebilir, paranızı geri alabilirsiniz. Konu ile ilgili olarak info@chnexport.com’a mail atabilirsiniz.

• Gelen ürünler ile verdiğim sipariş aynı değil. Ne yapmalıyım?

Bu durumda info@chnexport.com adresine konu ile ilgili bir mail göndermeniz gerekmektedir. Müşteri hizmetlerimiz konu ile ilgili olarak tarafınıza gerekli bilgi dönüşünü en kısa zamanda sağlayacaktır.

 

GENEL SÜREÇ

15 iş günü içinde teslimat

Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günlerinde bizlere ulaşan siparişleriniz, takip eden ilk iş gününde işleme alınarak belirtilen süreç içerisinde kargoya teslim edilecektir. Teslimat ile ilgili yaşanılacak herhangi bir problemde, belirtmiş olduğunuz telefon numaralarından sizlere ulaşılarak, bilgilendirme yapılacaktır.

Havale/EFT yoluyla yapılan ödemelerde yukarıda belirtilen süreç, ödemenin hesabımıza ulaşmasını takiben başlayacaktır.

Sipariş verdiğiniz ürünler anlaşmalı kargo güvencesiyle en hızlı ve güvenilir şekilde size ulaştırılacaktır. Tüm siparişleriniz de belirtilen şartlara uyulduğunda ilk kargo ücreti bizim tarafımızdan ödenmekte olup değişim ve iade için kargo ödemesi sizin tarafınıza aittir.

www.chnexport.com’de teslimat süremiz iş günü üzerinden hesaplandığı için belirtilen süreye hafta sonu ve resmi tatiller dahil değildir. Siparişleriniz 1-2 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo’ya teslim edilir. Türkiye sınırları dahilindeki herhangi bir yere ulaşım süremiz en geç 15 iş günüdür.

Taşıma sırasında oluşabilecek hasarlardan kargo firması sorumludur. Bu sebeple, siparişiniz size ulaştığında, kargo görevlisinin yanında, paketinizi açmanızı ve içinden çıkan ürünlerin hasarsız olduğundan emin olmanızı önemle rica ederiz. Üründe herhangi bir hasar olması durumunda, kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip, ürünü teslim almayınız ve en kısa sürede info@chnexport.com’a e-posta göndererek bize bilgi veriniz.

Siparişinizi takip etmek için

Ana menüde “Hesabım” butonunu tıklayıp “Siparişlerim”i seçtiğinizde açılan sayfada sunulan takip numaranız ile siparişlerinizin durumunu takip edebilirsiniz.